Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Makramy i inne cuda ze sznurka

Paulina Kmiecik

Makramy i inne cuda ze sznurka

7.8

(26 ocen) wspólnie z

41,99

 

Prosty i przyjazny kurs dla każdego, kto marzy o własnoręcznym wyplataniu

Kawałek sznurka, twoje ręce i wyobraźnia – tylko tyle potrzeba, by usiąść wieczorem na kanapie z woreczkiem materiałów, a po chwili trzymać na kolanach wyplecione cudo. Wzorzystą zakładkę, pojemną ekotorbę na zakupy, pasek w stylu boho czy minimalistyczne dodatki nadające wnętrzu naturalność i ciepło. A może nawet cudną ścienną makramę?

Paulina, autorka bloga Makramowy Splot, od lat zakochana w sznurkach, dzieli się swoim sposobem na życie i największą pasją. Radzi, od czego zacząć, i prowadzi przez kolejne etapy rękodzieła, a jednocześnie opowiada o swoim makramowym slow life.

• Wszystko o sznurkach, przyborach i gałęziach do wyplatania
• 18 inspirujących projektów krok po kroku
• Mnóstwo zdjęć i rysunków, dzięki którym żaden węzeł cię nie pokona

Chwyć sznurek w dłoń i do dzieła!

„Makrama nie wymaga żadnych narzędzi ani wrodzonego talentu. Wystarczy kilka drobnych wskazówek, sznurek i umiejętność wykorzystywania tego, co znajduje się wokół ciebie. Wiedzę opanujesz niezwykle szybko. Wszystko zależy tylko od twojej wyobraźni. Możesz wykonać zarówno dodatki, takie jak osłonki na doniczki czy poszewki na poduszki, jak i duże elementy wystroju wnętrz, zasłony czy dywany. Śmiało eksperymentuj!” Paulina Kmiecik

#modernmacrame #dekoracjeboho #domoweinspiracje #recznierobione #naturalnie #ozdobyzesznurka #zerowaste #makersgonnamake

Znak JednymSłowem
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-7288-0

Liczba stron: 336

Znak JednymSłowem

Format: 169x232mm

Cena detaliczna: 59,99 zł

Rok wydania: 2021

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...