Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Zimowla

44,90 zł

2999

 

Dominika Słowik - finalistka Nagrody Literackiej Gdynia - stworzyła drugą już powieść, w której zaciera granice pomiędzy możliwym, a niemożliwym zabierając czytelnika w nieuzasadnione zdarzenia codzienności.

Miasteczko znajdujące się w Dolinie Zmornickiej przepełnione jest tajemnicami. W jeziorze odnaleziono ciało, ojciec rzucił pracę w urzędzie by zostać woźnym, a Pszczelarz wytresował swój rój. Misza w wolnej chwili sprowadza trawkę, a nocą po ulicach spceruje naga Dygnarówna. Mieszkańcy albo czekają, aż wydarzy się kolejny cud, albo zajmują się poszukiwaniem skarbu. Czy uda się odkryć tak ściśle strzeżony sekret i otworzyć od zawsze zamknięte drzwi ?

Znak
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2019-09-02

ISBN: 978-83-240-5909-6

Liczba stron: 400

Znak

Format: 140x205mm

Cena katalogowa: 44,90 zł

Rok wydania: 2019

Zajrzyj do środka

Autorka opowiada o swojej książce

Stefan K.

polecam

W książce dzieje się tyle, że ciężko to streścić, dlatego też musicie sami przeczytać ! Zapewniam, że się nie zawiedziecie, jeśli szukacie czegoś nietypowego z nutą magii, przepełnionego nostalgia i czarnym humorem to zdecydowanie coś dla Was.
Cena pakietu

84,80 zł

5393

Cena pakietu

84,80 zł

5393

Cena pakietu

84,80 zł

5393

Cena pakietu

89,80 zł

5693

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...
22.02.2019

Największa katastrofa w dziejach Polski. Nie mogą się z nią równać ani potop szwedzki, ani nawet druga wojna światowa

Dwie dekady po śmierci Chrobrego wciąż żywe były opowieści o jego wielkich wojennych zdobyczach. Poza wspomnieniami Polakom niewiele jednak zostało. Sny o nowym słowiańskim mocarstwie rozwiały się niemal z dnia na dzień. A samo istnienie państwa polskiego szybko stanęło pod znakiem zapytania.
Czytaj dalej...